Bauingenieur oder Geologe, Bautechniker

Opis stanowiska:

  • wykonywanie badań nośności in-situ, badań podłoża gruntowego oraz badań laboratoryjnych,
  • koordynacja geologicznych i geotechnicznych badań polowych oraz robót ziemnych i odwodnieniowych w kraju i zagranicą,
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji geologiczno-inżynierskich i geotechnicznych,
  • kontrola harmonogramu wykonania projektu oraz współpraca z podwykonawcami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku budownictwo lub geologia (również osoby kończące studia) lub ukończenia Technikum Budowlanego,
  • sprawności w posługiwaniu się MS Office, AutoCAD,
  • samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności, która umożliwia pracę poza miejscem zamieszkania,
  • chęci rozwoju osobistego i podwyższania kwalifikacji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności, zaangażowania, dokładności i rzetelności,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Firma oferuje:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • po okresie próbnym - umowę o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego celem podwyższenia kompetencji,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających: cv ze zdjęciem, list motywacyjny oraz informację o oczekiwanych zarobkach na adres mailowy: gco@gco-consult.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.